Laipni lūdzam Jūs jaunajā mājas lapā!

Evoparts.lv mājas lapa ir piedzīvojusi pozitīvas pārmaiņas un jau pavisam drīz šajā mājas lapā būs iespējams apskatīt plašu lietotu un jaunu rezerves daļu klāstu gan sporta, gan standarta Mitsubishi Lancer Evolution automašīnām.

Šobrīd mājas lapā atspoguļotais rezerves daļu klāsts ir tikai neliels ieskats Evoparts.lv piedāvājumā. Reālais lietotu un jaunu rezerves daļu klāsts ir daudz plašāks un šobrīd mēs intensīvi strādājam pie tā, lai šo piedāvājumu atspoguļotu mūsu mājas lapā. Turpiniet sekot līdz Evoparts.lv mājas lapas jaunumiem un informācijai sociālajos tīklos, lai uzzinātu vairāk par jaunākajiem piedāvājumiem.

Mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt kvalitatīvas rezerves daļas par pieņemamām cenām un mūsu galvenais uzdevums ir nodrošīnāt ātru un ērtu rezerves daļu pieejamību mūsu klientiem. Intensīva darba rezultātā esam panākuši to, ka šobrīd piegādājam rezerves daļas gan Eiropā, gan citās pasaules valstīs. Mūsu klientu loks nemitīgi aug un to vidū ir ne tikai autosportisti, bet arī jebkurš Mitsubishi Lancer Evolution īpašnieks.

Ievietots

Pievienot komentāru